E-Ticaret Yönetimi

E-Ticaret Programı

DİA E-Ticaret Yönetimi, işletmelerin Internet üzerinden satış (B2C) yapabilmelerine olanak sağlayan, bayileri ile bir portal üzerinden iletişim kurmalarını sağlayan (B2B), DİA Standart Yazılım ve DİA Enterprise Yazılım Sistemi ile tam entegre olarak çalışan DİA çözümüdür.

Dia Yazılım E-Ticaret Yönetimi

E-Ticaret Yönetimi

Sanal Mağazanıza Online Müdahale!

E-Ticaret Yönetimi

Web siteniz üzerinden satış yapmanıza olanak tanıyan ve tüm bankaların sanal POS entegrasyonuna açık olan DİA E-Ticaret, bayilerinizi yönetmenizi, özel kampanyalar oluşturmanızı, stok miktarlarınızı anında görüntülemenizi ve kontrol etmenizi sağlar.

Genel Özellikleri – Avantajları

  • Web siteniz üzerinden satış olanağı yakalarsınız.
  • Tüm bankaların Sanal POS Entegrasyonu ile hızlı satış yaparsınız.
  • Farklı ürünleri farklı web mağazalarından satabilirsiniz.
  • Bayi Portali ile bayilere özel sistemden yararlanabilirsiniz. Kullanıcılarınızı yetkilendirebilir, özel rapor tasarımlarınızı seçebilirsiniz.
  • Mesajlaşma sistemi ile bayiler arası iletişimi sağlarsınız.
  • Sanal POS ödeme sistemi ile online alışveriş sistemi kurarsınız.
  • Stok miktarlarınızı güncel olarak takip edebilirsiniz.
  • Siparişlerinizi anında görüntüleme rahatlığına sahip olursunuz.
  • Toplu e-mail bildirimleri ile potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekersiniz.
  • Bayi ekstrelerinizi ve mali raporlarınızı elde edersiniz.

Neden DİA E-Ticaret? – Saniyeler İçinde İnternette Olmanın Gücü!

DİA B2C ile ürünlerinizi sadece dakikalar içinde internet üzerinden satılabilir duruma getirebilirsiniz. DİA Ticari Sistem ile tam entegre altyapı sayesinde ürün fiyatlarınızı veya özelliklerini veya stok miktarını DİA Ticari Sistem’den değiştirdiğiniz anda internet sayfanızda da değişir. Diğer sistemlerdeki gibi entegrasyon ile uğraşmazsınız. Üyelik için başvurular ile anında Cari Hesap açıldığını görebilir, internet üzerinden alınan siparişlerin anında Muhasebe sisteminize yansımasının keyfini sürersiniz.

DİA B2B ile bayi ilişkilerinizi bir adım öteye taşıyın ve işletme verimliliğinizi arttırın. Bayileriniz siparişlerini kendilerine özel olarak tanımlanmış fiyatlarla ve kampanyalarla size şirketinizin Bayi Portal’inden geçsinler, ödemelerini Sanal POS sistemi ile yapsınlar, ekstrelerini ve vade analiz raporlarını muhasebe biriminizi meşgul etmeden kendileri alsınlar.

Tam Entegre İle E-Ticarette Geleceği Yakalayın

Tam entegre E-ticaret yapısı ile birkaç saat içinde internet üzerinde bir şubenizi açabilirsiniz. Stok tanımları, fiyatlar, kampanyalar, ürün kategorileri e-ticaret alt yapısı ile tam entegredir. Fiyat değişikliklerini ve stok rezervasyonlarını anında e-ticaret sitenizde yayınlayabilirsiniz. B2B modülü üzerinden bayı portalinizi yayına alabilir, bayilerinize özel fiyat tanımlamaları yapabilir, kampanyalar düzenleyebilirsiniz.