Hakkımızda

Biz Kimiz?

Bilişim sektörüne 2012 yılında Sakarya ’da teknolojide güven sloganıyla adım atan Umay Tüm Bilişim ve Eğitim Danışmanlık Hizmetleri son teknolojiyi kaliteden ödün vermeksizin en iyi ürün ve çözümlerini sunmak amacıyla kurulmuştur. Hem tedarikçi firmalara hemde kurumsal ve bireysel müşterilerine ulaşarak, sürekli maliyet avantajı oluşturmayı hedeflemektedir. Böylelikle kaliteden ödün vermeksizin en yeni teknolojiyi yansıtan ürün ve çözümlerini sunabilmektedir.

Özelliklerimiz

Hızlı
100%
Yerinde
85%
Sürekli
75%
Güvenilir
85%

Vizyonumuz

Sektörde sahip olduğumuz güvenilir imajı koruyup daima ileri götürmektir. Tüm yenilik ve gelişmeleri takip ederek son teknolojiyi müşterilerinin hizmetine sunmayı, Eğitimli kadrolar ile büyümeyi hedef almış bir kuruluş olmayı, istihdam yaratmak, tanıtımlarla sektörümüze katkıda bulunmayı. Teknik servis hizmetleri ile öncü yenilikler getirmeyi hedeflemiştir. Bu hedefe, bizi tercih eden siz müşterilerimiz sayesinde biraz daha yaklaşmanın sevincini yaşamaktayız.


İlkelerimiz

Müşteri Odaklı Olmak:

Varlık nedenimiz olan müşterilerimizi en yüksek düzeyde memnun etmek, güvenini ve sadakatini kazanmak için tüm faaliyetlerimizde müşteri odaklı bir yaklaşım benimseriz.

Müşteri Şikayetlerini Algılamak:

Faaliyetlerimizle ilgili müşteri şikayetlerini en doğru şekilde algılama, tanımlama, analiz etme, yönlendirme, çözümler üretme, müşteriye sonuçlarını bildirme süreçlerini; şeffaflık, erişilebilirlik, cevap verebilirlik, objektiflik ve gizlilik prensipleri doğrultusunda değerlendirerek yönetir ve bu bilgiyi sürekli iyileştirme sağlamak için kullanırız.

Şeffaflık:

Müşterilerimize, çalışanlarımıza ve diğer paydaşlarımıza geri bildirimlerin nasıl değerlendirildiği konusunda yeterli bilgiyi verir ve açık davranırız.

Erişilebilirlik:

Farklı müşteri gruplarının gereksinim ve beklentilerini karşılayacak çeşitli iletişim ağları oluşturur ve bunları duyurarak müşterilerle iletişimi kolaylaştırırız.

Objektiflik:

Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimleri objektif bir çerçevede ele alarak tüm tarafların beklentileri doğrultusunda değerlendirir ve çözüm sürecinde de objektiflik kriterlerini göz önünde bulundururuz.

Erişilebilirlik:

Farklı müşteri gruplarının gereksinim ve beklentilerini karşılayacak çeşitli iletişim ağları oluşturur ve bunları duyurarak müşterilerle iletişimi kolaylaştırırız.

Gizlilik:

Müşterilerimizin geri bildirimleri esnasında elde edilen kişisel bilgilerini gizli tutar, bu konuda en üst düzeyde hassasiyet gösteririz.

Müşterilerin Süreçlere Katılımını Sağlamak:

Beklentileri, gereksinimleri ve ilettiği geri bildirimleri doğrultusunda, yeni ürün ve hizmet tasarlamak ve mevcut tasarımları geliştirmek için müşterilerimizle birlikte çalışır ve bu şekilde süreçlerimize aktif olarak katılmalarını sağlarız.

Müşteri Memnuniyetini En Üst Seviyede Tutmak İçin Sürekli İyileştirme Yapmak:

Müşterilerimizin sağladığı geri bildirimleri ve algılamalarını sürekli olarak analiz eder, gözden geçirir, raporlar ve sürekli iyileştirme çalışmaları kapsamında kaynak olarak kullanırız..


Fatura ve Banka Bilgileri

Banka Bilgileri

Aycan FIRTIN IBAN NO :TR 38 0004 6000 2788 8000 0787 13

Sakarya/Adapazarı Şubesi.

Aycan FIRTIN IBAN NO :TR 38 0004 6000 2788 8000 0787 13

Sakarya/Adapazarı Şubesi.


Fatura Bilgileri

FİRMA

Umay Tüm Bilişim Ve Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Aycan FIRTIN.

ADRES

Tığcılar Mh. Kavaklar Cd. Erman Han B Girişi No:6/1/104 Adapazarı/SAKARYA/TÜRKİYE

VERGİ DAİRESİ

ALİ FUAT CEBESOY VD – 221 300 45 928